Biblioteki (Rodziny) Revit®

Tłumik FLEXITEC

Atrybuty Produktu

Kategoria Akcesoria Wentylacyjne

Obiekty BIM do pobrania

Nazwa Plik do pobrania
Autodesk Revit 2018 PL (Wersja 1.00) , aby pobrać plik.

 

 

 

Produkt

Elastyczny tłumik akustyczny FLEXITEC do kanałów okrągłych z przyłączem nyplowym. Wnętrze składa się z wielu warstw falistego i perforowanego aluminium, warstwę zewnętrzną stanowi płaszcz z aluminium wzmocnionego włóknem szklanym. Przestrzeń pomiędzy wewnętrzną a zewnętrzną warstwą wypełniona jest materiałem dźwiękochłonnym - wełną mineralną o grubości 25 mm.

Od strony wewnętrznej, oprócz perforowanych warstw aluminiowych zastosowano rękaw o właściwościach hydrofobowych, nie absorbujący wilgoci, zabezpieczający wełnę przed utratą właściwości akustycznych. Tłumik FLEXITEC dostępny jest również (na zamówienie) z warstwą tłumiącą o grubości 50 mm.

 

Biblioteki Revit

Zawartość pakietu do pobrania to rodzina Revit akcesorium wentylacyjnego, szablon zawierający zestawienia materiałowe oraz tabele do wykorzystania w dokumentacji projektowej, oznaczenia (tagi) kompatybilne z biblitokami akcesoriów wentylacyjnych oraz przewodnik Użytkownika. Całość przygotowana została w taki sposób by umożliwić Państwu natychmiastowe rozpoczęcie pracy z bibliotekami i wykorzystanie ich całego potencjału w dokumentacji projektowej - zarówno części rysunkowej jak i opisowej. Ze względu na bogatą zawartość parametrów mechanicznych, i katalogowych oraz 3 poziomy szczegółowości geometrii biblioteki znajdą zastosowanie od fazy koncepcyjnej, przez projekt budowlany i wykonawczy aż po zamówienia handlowe.

Zapytaj o produkt