Biblioteki (Rodziny) Revit®

Wentylator MONSTER EC (Zestaw bez Podstawy)

Atrybuty Produktu

Kategoria Wentylatory Dachowe

Obiekty BIM do pobrania

Nazwa Plik do pobrania
Autodesk Revit 2018 PL (Wersja 1.10) , aby pobrać plik.

 

 

 

Produkt

Dachowy wentylator promieniowy z poziomym wylotem powietrza wyposażony w zintegrowany moduł kontroli ciśnienia. Obudowa wentylatora wykonana jest z wysokiej jakości tworzywa, odpornego na działanie czynników atmosferycznych i promieniowanie UV. Wentylator MONSTER EC posiada specjalnie profilowaną płytę montażową oraz poziomy wylot powietrza zabezpieczony malowaną proszkowo siatką. Górna część wentylatora stanowi szczelną obudowę dla mikroprocesora SENSOFLOW, z której w tulejach wyprowadzono przewód zasilający oraz sondę pomiarową systemu regulacji. Wirnik wentylatora MONSTER EC posiada pochylone do tyłu łopatki wykonane z tworzywa sztucznego. Wentylatory wyposażone są w bezszczotkowe, komutowane elektronicznie (EC) silniki jednofazowe (230V). Przystosowane są one do płynnej regulacji prędkości obrotowej w pełnym zakresie przy zachowaniu wysokiej sprawności. Zintegrowany układ sterowania umożliwia płynne dostosowywanie wydajności wentylatora do aktualnego zapotrzebowania. Zmiany ustawień są proste i intuicyjne. W każdej chwili można odczytać oraz edytować parametry pracy systemu. Najważniejsze cechy i funkcje wentylatora to m.in.: utrzymanie stałej wartości podciśnienia w kanale wentylacyjnym poprzez kontrolę obrotów, dostosowanie przepływu do aktualnych oporów instalacji, elastyczna, stabilna i ekonomiczna praca w całym zakresie charakterystyki, a także funkcja różnicowania zaprogramowanej wartości ciśnienia dla pory dnia i nocy.

Główne zastosowanie typoszeregu to wentylacja ogólna obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Nadaje się idealnie do zastosowań w budownictwie wielorodzinnym, tam gdzie została zaprojektowana wentylacja sterowana według zapotrzebowania.

 

Biblioteki Revit

Zawartość pakietu do pobrania to rodzina Revit wentylatora, szablon zawierający zestawienia materiałowe oraz tabele do wykorzystania w dokumentacji projektowej, oznaczenia (tagi) kompatybilne z biblitokami wentylatorów oraz przewodnik Użytkownika. Całość przygotowana została w taki sposób by umożliwić Państwu natychmiastowe rozpoczęcie pracy z bibliotekami i wykorzystanie ich całego potencjału w dokumentacji projektowej - zarówno części rysunkowej jak i opisowej. Ze względu na bogatą zawartość parametrów mechanicznych, elektrycznych i katalogowych oraz 3 poziomy szczegółowości geometrii biblioteki znajdą zastosowanie od fazy koncepcyjnej, przez projekt budowlany i wykonawczy aż po zamówienia handlowe.

Zapytaj o produkt