Biblioteki (Rodziny) Revit®

Wentylator SENSOVENT DUCT EC

Atrybuty Produktu

Kategoria Wentylatory Kanałowe

Obiekty BIM do pobrania

Nazwa Plik do pobrania
Autodesk Revit 2018 PL (Wersja 1.10) , aby pobrać plik.

 

 

 

Produkt

Jednostka Sensovent Duct EC składa się z wentylatora kanałowego o przepływie mieszanym oraz mikropro-cesorowego układu stabilizacji obrotów wentylatora i podciśnienia w kanale wentylacyjnym. Specjalnie zaprojektowana automatyka umożliwiają elastyczną, stabilną a także cichą i ekonomiczną pracę niemal w całym zakresie charakterystyki przepływowej, również przy skrajnie niskich wartościach parametrów przepływowych.

W zależności od potrzeb automatyka zwiększa lub zmniejsza prędkość obrotową wentylatora dostosowując jego pracę do oporów instalacji. Z uwzględnieniem wartości zadanej dla pory dziennej lub dla pory nocnej, urządzenie utrzymuje stały scenariusz wentylacyjny dla określonego budynku lub jego części, niezależnie od czynników ludzkich (np. zaklejanie kratek) czy też atmosferycznych. Zastosowany układ regulacji, umożliwia pracę zarówno w systemie stałoprzepływowym (opartym na kratkach wyciągowych Harmann, MILA A+), jak również w instalacjach z kratkami o wydajności zmiennej, np. w funkcji poziomu wilgotności (Harmann, MILA HY+) Obudowa oraz wirnik wentylatora Sensovent Duct EC zostały wykonane z wysokiej klasy tworzywa odpornego na uderzenia oraz promieniowanie UV. Zespół silnikowirnika można obrócić pod dowolnym kątem i wysunąć w celach serwisowych bez potrzeby demontażu kanałów wentylacyjnych. Wentylator został wyposażony w bezszczotkowy synchroniczny silnik komutowany elektronicznie (EC) ze zintegrowanym zabezpieczeniem termicznym.

Główne zastosowanie typoszeregu to wentylacja ogólna obiektów mieszkalnych, biurowych, przemysłowych i użyteczności publicznej. Nadaje się idealnie do zastosowań w budownictwie wielorodzinnym, tam gdzie została zaprojektowana wentylacja sterowana według zapotrzebowania.

 

Biblioteki Revit

Zawartość pakietu do pobrania to rodzina Revit wentylatora, szablon zawierający zestawienia materiałowe oraz tabele do wykorzystania w dokumentacji projektowej, oznaczenia (tagi) kompatybilne z biblitokami wentylatorów oraz przewodnik Użytkownika. Całość przygotowana została w taki sposób by umożliwić Państwu natychmiastowe rozpoczęcie pracy z bibliotekami i wykorzystanie ich całego potencjału w dokumentacji projektowej - zarówno części rysunkowej jak i opisowej. Ze względu na bogatą zawartość parametrów mechanicznych, elektrycznych i katalogowych oraz 3 poziomy szczegółowości geometrii biblioteki znajdą zastosowanie od fazy koncepcyjnej, przez projekt budowlany i wykonawczy aż po zamówienia handlowe.

Zapytaj o produkt