Biblioteki (Rodziny) Revit®

Kratka Wentylacyjna MILA HY+

Atrybuty Produktu

Kategoria Kratki Wentylacyjne

Obiekty BIM do pobrania

Nazwa Plik do pobrania
Autodesk Revit 2018 PL (Wersja 1.00) , aby pobrać plik.

 

 

 

Produkt

Kratka wentylacyjna wywiewna serii MILA HY+ charakteryzuje się automatyczną regulacją strumienia powietrza odprowadzanego z pomieszczeń. Regulacja odbywa się w sposób płynny, w funkcji wilgotności względnej panującej wewnątrz wentylowanych przestrzeni. Seria MILA HY + może być stosowana w budynkach mieszkalnych, (jedno i wielorodzinnych,) zamieszkania zbiorowego (w tym hoteli), biurowych, użyteczności publicznej, oświatowych, placówkach służby zdrowia, gospodarczych, w zbiorczych i indywidualnych systemach wentylacji. Głównym przeznaczeniem jest odprowadzenie powietrza wentylacyjnego z mieszkań, w systemowych rozwiązaniach mechanicznej wentylacji wywiewnej - SENSOVENT

W związku z zasadą działania, wyrób dedykowany jest do współpracy z centralnymi wentylatorami zbiorczymi, wyposażonymi w moduł utrzymujący stałe podciśnienie statyczne w kanale wentylacyjnym. Uzyskane w ten sposób „lokalne sterowanie wg zapotrzebowania” wiąże się z wyraźną poprawą efektywności energetycznej systemu, redukcją wartości wskaźnika EP (tj. rocznego zapotrzebowania na nieodnawialną energię pierwotną), co za tym idzie również niższymi kosztami eksploatacji zaprojektowanych urządzeń wywiewnych. Produkt posiada wszelkie niezbędne dokumenty dopuszczające, w tym Krajową Ocenę Techniczną ITB potwierdzającą deklarowane właściwości użytkowe oraz możliwość zastosowania na cele wentylacji wielorodzinnych budynków mieszkalnych.

 

Biblioteki Revit

Zawartość pakietu do pobrania to rodzina Revit kratki wentylacyjnej, szablon zawierający zestawienia materiałowe oraz tabele do wykorzystania w dokumentacji projektowej, oznaczenia (tagi) kompatybilne z biblitokami kratek wentylacyjnych oraz przewodnik Użytkownika. Całość przygotowana została w taki sposób by umożliwić Państwu natychmiastowe rozpoczęcie pracy z bibliotekami i wykorzystanie ich całego potencjału w dokumentacji projektowej - zarówno części rysunkowej jak i opisowej. Ze względu na bogatą zawartość parametrów mechanicznych, i katalogowych oraz 3 poziomy szczegółowości geometrii biblioteki znajdą zastosowanie od fazy koncepcyjnej, przez projekt budowlany i wykonawczy aż po zamówienia handlowe.

Zapytaj o produkt