Biblioteki (Rodziny) Revit®

Czwórnik z Odejściami Prostokątnymi

Atrybuty Produktu

Kategoria Kanały Wentylacyjne Prostokątne

Obiekty BIM do pobrania

Nazwa Plik do pobrania
Autodesk Revit 2014 PL (Wersja 1.30) , aby pobrać plik.

 

 

 

Produkt

System prostokątnych kanałów wentylacyjnych SQUER. Katalog ALNOR zawiera prostokątne przewody i kształtki z wymiarami zgodnie z normą: PN-EN 1505: 2001 „Przewody proste i kształtki wentylacyjne z blachy o przekroju prostokątnym” oraz normami przez nią powołanymi. Przewody wentylacyjne są wykonywane w dwóch klasach szczelności zgodnie z PN-EN 1507 „Wentylacja budynków – Przewody proste i kształtki wentylacyjne z blachy o przekroju prostokątnym – Wymagania dotyczące wytrzymałości i szczelności przewodów”. Konstrukcja kanałów i kształtek prostokątnych opiera się na łączeniu blach za pomocą zamków blacharskich na zakładkę, poprzez zgrzewanie lub nitowanie elementów. Kanały i kształtki są wykonywane jako niskociśnieniowe i średniociśnieniowe.

 

Biblioteka Revit

Zawartość pakietu do pobrania to pojedyncza rodzina Revit - Czwórnik z Odejściami Prostokątnymi, będąca elementem składowym systemu kanałów okrągłych SQUER®system firmy Alnor we wszystkich dostępnych wariantach materiałowych, mająca zastosowanie w projektowaniu instalacji wentylacyjnych w programie Revit

 

Szablon Revit

Dla większej wygody i szybszego rozpoczęscia pracy z kształtkami wentylacyjnymi Alnor, przygotowany został kompletny szablon projektu zawierający wszystkie dotychczas przygotowane przez serwis ParaForma biblioteki kształtek SQUER®system, predefinowane zestawienia materiałowe oraz skonfigurowane preferencje przebiegu.

 

Przejdź do kompletnego szablonu SQUER®system

Zapytaj o produkt