Biblioteki (Rodziny) Revit®

Tweetop

[pokaż produkty]

 

 

 

 

 

 

Firma Tweetop istnieje na polskim rynku od 2001 roku. Od 2008 roku jest jedną z 4 firm w Polsce i jedyną w Szczecinie, wytwarzającą rury wielowarstwowe typu PERT/Al/PERT. Tweetop to w 100% polska i zarazem szczecińska firma, której zarząd tworzą rodowici mieszkańcy tego miasta, będący absolwentami szczecińskich uczelni ekonomicznych i technicznych.

Oprócz systemu instalacyjnego Tweetop, spółka sprzedaje także pompy ciepła powietrze-woda, przeznaczone do ciepłej wody użytkowej oraz ogrzewania. Pompa ciepła Tweetop EcoHeat Pro została uhonorowana Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich w 2014 roku.

Zarówno system instalacyjny Tweetop, jak i pompy ciepła są produktami dedykowanymi dla odbiorców nowoczesnych, ekologicznych oraz efektywnych rozwiązań instalacyjno-grzewczych, stąd wymagają kompetentnego doradztwa technicznego, które realizowane jest zarówno przez pracowników działu sprzedaży, jak i dział projektowo-inwestycyjny, gdzie zatrudnieni są fachowcy z wieloletnim stażem w branży instalacji rurowych z tworzyw sztucznych, posiadający uprawnienia budowlane do projektowania.

W uzupełnieniu do działań doradczych, spółka udostępnia klientom pełen pakiet promocyjno-marketingowy, pozwalający na samodzielny dobór produktu, na który składają się: poradniki techniczne oraz inne materiały drukowane informacyjno-reklamowe, aplikację do projektowania wewnętrznych instalacji wodno-grzewczych Tweetop-Therm oraz będące przedmiotem tej instrukcji, biblioteki produktów do oprogramowania komputerowego typu BIM.