Biblioteki (Rodziny) Revit®

Amargo

[pokaż produkty]

 

 

 

 

 

 

Amargo to dostawca usług i rozwiązań dla przemysłu oraz polski producent zbiorników bezciśnieniowych z tworzyw termoplastycznych. Kluczowym obszarem działań jest wsparcie projektowe, produkcja i montaż zbiorników chemoodpornych oraz wewnętrznych zbiorników na wodę.

Poza zbiornikami Amargo realizuje kompletne instalacje przemysłowe – przesyłowe, dozujące (rury pojedyncze i dwuścienne z systemem detekcji) oraz transport oparów / gazów do instalacji oczyszczania. Dodatkowo firma wykonuje urządzenia do napełniania i opróżniania zbiorników transportowych – stanowiska NO wraz z odbiorem TDT.

Amargo posiada nowoczesną halę produkcyjną wyposażoną w niezawodny sprzęt europejskich producentów. Zbiorniki produkowane są zgodnie z aktualnymi normami i rozporządzeniami, rygorystycznymi standardami normy DVS 2205 oraz precyzyjnymi zapisami normy zakładowej nr NZ-AM/14192/TERM/2020, które określają najlepszą możliwą technologię budowy zbiorników

Amargo współpracuje zarówno z przedsiębiorstwami przemysłowymi, jak również biurami projektowymi i firmami inżynieryjno-wykonawczymi.

Więcej informacji o producencie znajduje się na stronie internetowej www.amargo.pl.